X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

دنیای ریاضی

کد ساعت


 • از قدیم تا کنون
 • آموزش ریاضی و تدریس آن یک هنر است که باید مورد توجه قرار گیرد

   

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در کنفرانس آموزش ریاضی : 

  آموزش ریاضی و تدریس آن یک هنر است که باید مورد توجه قرار گیرد


   

   

   

   

  معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش بر توجه به ارتقای روش تدریس ریاضی و تبدیل آن به روشهای جدید تاکید کرد و گفت: مشکلی که در عرصه آموزش و پرورش داریم وجود بیشترین افت تحصیلی در درس ریاضی است.

  به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان ،ابراهیم سحرخیز عصر یکشنبه در آیین آغاز به کار کنفرانس آموزش ریاضی ایران در سمنان ، با بیان اینکه در شهرها گرایش به رشته ریاضی ودر روستاها به علوم انسانی گرایش بیشتری وجود دارد گفت: این در حالی است که علوم انسانی بیشترین نیاز را به ریاضی دارد.

   وی گفت: باید درس ریاضی را جدی بگیریم چرا که ریاضی ابزاری است برای خوب اندیشیدن و خوب نگریستن و آموزش ریاضی و تدریس آن یک هنر است که باید مورد توجه قرار گیرد.

  معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش بر آموزش ضمن خدمت و توانمندی معلمان، تاکید کرد و گفت: باید با روش تدریس سنتی وداع کرد و با روش جدید به آموزش ریاضی پرداخت.

  لازم به ذکر است ؛ کنفرانس آموزش ریاضی ایران تا پانزدهم شهریور ماه با حضور بیش از یک هزار نفر از معلمان، استادان و ریاضی دانان در سمنان ادامه دارد.

  پیچک