دنیای ریاضی

کد ساعت


 • از قدیم تا کنون
 • آزمون ورودی دبیرستان‌های استعدادهای درخشان سال ۹۴-۹۳

  برگزاری آزمون ورودی دبیرستان‌های استعدادهای درخشان (دورۀ اول و دوم) سال تحصیلی ۹۴-۹۳

  به منظور شناسایی و جذب دانش‌آموزان صاحب استعداد برتر جهت ادامۀ تحصیل در دبیرستان‌های دورۀ اول و دوم استعدادهای درخشان در سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳، این آزمون‌ها در روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه، و آزمون ورودی رشتۀ علوم انسانی (پایۀ دوم متوسطۀ نظری) دبیرستان‌های دورۀ دوم استعدادهای درخشان در روز ۱۲ تیرماه سال ۱۳۹۳ در سراسر کشور به صورت هم‌زمان برگزار خواهد شد.

  بر اساس دستورالعملی که در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۹۲ به ادارات کل آموزش و پرورش استان¬ها ابلاغ شده است، ثبت نام اولیۀ داوطلبان آزمون ورودی پایۀ هفتم و پایۀ اول دورۀ دوم متوسطۀ مدارس استعدادهای درخشان، از روز شنبه مورخ۱۰/۱۲/۹۲ تا تاریخ۲۲/۱۲/۱۳۹۲و ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی رشتۀ ادبیات و علوم انسانی (پایۀ دوم دورۀ دوم متوسطه) مدارس استعدادهای درخشان، از روز شنبه مورخ ۱۷/۳/۹۳ تا تاریخ ۲۹/۳/۱۳۹۳ انجام خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر در خصوص مدارک، ضوابط و شرایط ثبت نام در قالب «دفترچة راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون» از تاریخ ۳/۱۲/۹۲ از سوی ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق منتشر و به اطلاع دانش‌آموزان گرامی و اولیاء آنان خواهد رسید.

  گفتنی است دانش‌آموزان پایۀ سوم راهنمایی مدارس استعدادهای درخشان جهت ادامۀ تحصیل در دبیرستان‌های دورۀ دوم استعدادهای درخشان، از شرکت در آزمون معاف هستند. 

  برچسب‌ها: آزمون مدارس تیزهوشان

  پیچک