X
تبلیغات
رایتل

دنیای ریاضی

کد ساعت


 • از قدیم تا کنون
 • نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و استعداد های درخشان

   

  دانش آموزان استان آذر بایجان شرقی 

  -اسامی اعلام شده در سایت صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و لیست کامل مشخصات  پذیرفته شدگان به مدارس نمونه دولتی و استعداد های درخشان  ارسال می گردد .

  در صورتی که با وارد کردن کدها و مشخصات درخواستی  به دلیل مغایرت های احتمالی دریافت نتایج امکان پذیر نباشد  برای پیگیری نتیجه به مناطق و نواحی و یا مدارس نمونه دولتی و استعداد های درخشان  مورد تقاضا  مراجعه گردد .

  - با توجه به مهلت زمانی تعیین شده برای ثبت نام لازم است  پذیرفته شدگان  از تاریخ 13/4/91 لغایت 19/4/91  با در دست داشتن مدارک لازم   برای ثبت نام  به موقع به مدارس ذیربط مراجعه نمایند .

  - عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف بوده و به جای آن ها از ذخیره ها ثبت نام خواهد شد .

  - از ذخیره های مدارس نمونه دولتی در صورت عدم مراجعه قبولین اصلی از تاریخ  21/4/91 لغایت 23/4/91 ثبت نام خواهد شد . لیست ذخیره ها  براساس درخواست  مناطق اعلام می گردد .

  -        مدیران محترم مدارس نمونه دولتی و استعداد های درخشان  در تاریخ های مشخص شده برای ثبت نام (به جز روزهای پنجشنبه و جمعه)  از ساعت 8 صبح لغایت 14 در مدرسه حضور خواهند داشت .

  - دریافت هرگونه درخواست بررسی صرفا از طریق سایت و تکمیل فرم  مربوط از تاریخ 13/4/91 لغایت 15/4/91 امکان پذیر  می باشد .

  - نحوه توزیع کارنامه داوطلبان پذیرفته نشده متعاقبا اعلام می گردد . 

  - مدارک لازم جهت ثبت‌نام :

   6 قطعه عکس 3*4، یک  برگ تصویر شناسنامه دانش آموز ،یک برگ تصویر شناسنامه و کارت ملی والدین ، اصل کارنامه قبولی سوم راهنمایی برای ورودی‌های اول متوسطه -  اصل کارنامه قبولی خرداد ماه  اول راهنمایی برای ورودی‌های دوم راهنمایی

   اصل مدارک مبنی بر استفاده از سهمیه شاهد، جانباز و آزاده و ایثار گران (این مدارک که درزمان ثبت نام تحویل گرفته شده  در ادارت مناطق و نواحی بوده و همزمان با لیست پذیر فته شدگان  به مدارس نمونه دولتی تحویل می گردد )

  جهت مشاهده نتایج متوسطه اینجا کلیک کنید

  جهت مشاهده نتایج راهنمایی اینجا کلیک کنید

  جهت ثبت درخواست بررسی مجدد نتایج(راهنمایی و متوسطه) اینجا کلیک کنید 

   

   

  پیچک